ATA FİDANCILIK olarak, ‘Dünün Tecrübesi, Bugünün Gücü, Yarının Güvencesi’ sloganıyla meyve fidancılığı, meyvecilik ve anahtar teslim bahçe kurulumu hizmetleri ile meyve sektörüne çözümler sunuyoruz.

1977 yılında kurulan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana yeniliklerin peşinde koşmayı, dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli üreticilerimize rehberlik etmeyi ilke edinmiştir.

Meyve fidanı üretimi ile çıktığımız bu yolda, yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen vizyonumuz sayesinde, anahtar teslim bahçe kurulumu hizmetini de kısa zaman içerisinde faaliyetlerimiz arasına ekledik. Meyve fidanı üretimi ve anahtar teslim bahçe kurulumu hizmetlerimizin yanı sıra, kendi modern kapama meyve bahçelerimizde ürettiğimiz kaliteli ürünler ve her geçen gün artan kapasitemiz sayesinde, meyvecilik sektöründe de emin adımlarla ilerliyoruz.

Yetiştirdiğimiz sağlıklı, kaliteli, yüksek verim gücüne sahip fidanlar ve bu fidanlarla çeşitli ülkelerde kurduğumuz anahtar teslim bahçeler ile ülkemizi, dünya modern meyvecilik alanında da başarıyla temsil ediyor, bunun sonucunda ülkemize sağladığımız katma değer ile de gurur duyuyoruz.

ATA FİDANCILIK olarak, yılların bize kazandırdığı tecrübeler sayesinde geldiğimiz noktada işimizi çok iyi biliyoruz. Bugün bunun bize sağladığı güç ile fark yaratarak, yarınlarınızı güvence altına alıyoruz.

Mesaj at
1
Destek Hattımız
Merhabalar
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?